Dřevoobchod

Jsme Vaším parťákem při výrobě vlastních produktů

V našem vznikajícím dřevoobchodě ve Střezově u Chomutova nabízíme maximální pomoc, produkty a služby ostatním truhlářům v okolí, ale i široké veřejnosti, která se pouští do kutilství. Jsme plně připraveni na pomoc s laminem, ale i masivním dřevem. V naší nabídce najdete prodej veškerého potřebného materiálu pro Vaši tvorbu, od deskového materiálu, přes kvalitní kování až po spojovací materiál a nátěrové produkty a samozřejmě také výrobní služby jako řezání dílců na velkoplošné formátovací pile Turanlar T-PE 433 s maximální ložnou délkou 4,2 m , hranění granulátovým lepidlem JOWAT s vysokým obsahem přírodní pryskyřice na olepovacím stroji ABG MAX 370 M, vrtání a frézování na pětistranném horizontálním CNC stroji HOLEMASTER 1030 MC plus s maximální šířkou 1 m a neomezenou délkou dílce a další opracování materiálů na našich kvalitních strojích a ručním nářadí převážně značky Festool (např. řezání a hranění pod úhlem, hranění atypických dílců (pod úhlem, zaoblených atd.), opracování kompaktních desek a další).

V nabídce našich služeb najdete také například možnost použití profi měřícího rentgenu stěn na identifikaci kabelů, vodovodních trubek… BOSCH D-tect 200 C, zapůjčení vozejku za auto s plachtou, dodávku s řidičem, provedení identifikace barev pomocí NIX MINI 3 do kódů NCS, RAL, DULUX vzorníku atd…

V současné době pro Vás připravujeme kamennou prodejnu hned vedle naší truhlárny, plný provoz dřevoobchodu se připravuje. Již nyní jsme Vám ale k dispozici na naší truhlárně ve Střezově u Chomutova a co máme skladem, to rádi dodáme. Otevírací doba dřevoobchodu (zatím tedy naší truhlárny) je zpravidla od 8h do 18h, ale lepší je zavolat a zeptat se, zda tu jsme. Býváme mnohdy také o víkendu, brzy ráno nebo naopak i později večer. Než se k nám vydáte, stačí zavolat na tel. 730 966 873 nebo 731 566 978 a budete mít jistotu :).

 

Váš truhlář Marcel Gaier a interiérová designérka Šárka Vlčková

Více o

Řezání, hranění, vrtání...

Řezání, hranění, vrtání...

Více o

Prodej potřeb pro truhláře

Prodej potřeb pro truhláře

Více o

Prodej deskového materiálu

Prodej deskového materiálu

Více o

Prodej nátěrů a příslušenství

Prodej nátěrů a příslušenství

Více o

Prodej kování, příslušenství...

Prodej kování, příslušenství...

Více o

Další speciální služby

Další speciální služby

Základní ceník našich služeb

Kontakty na náš dřevoobchod

CENÍK ŘEZÁNÍ, VRTÁNÍ, HRANĚNÍ, FRÉZOVÁNÍ