Sortiment

Dodavatelé komponentů a bytového sortimentu, s nimiž pracujeme a spolupracujeme.

Dvířkoviny

Egger – výrobce a přední dodavatel velkoplošných materiálů. Vzorníky kompaktních desek a laminátových dvířkovin, korpusů, pracovních desek v on-line podobě i ve fyzickém vzorníku.

Kronospan – náš sekundární dodavatel velkoplošných materiálů pro výrobu nábytku na míru. Nabízí i dekory v lesku a ve snadno udržitelném matném provedení.

Pracovní desky

Deskform – náš dodavatel pracovních desek ze speciálních materiálů. Široká nabídka masivních, kamenných, keramických desek a desek z umělého kamene.

Kování

Blum – dodavatel velmi kvalitního a spolehlivého kování. Používáme všechny druhy pantů a výklopných systémů.

Strong – náš primární dodavatel výsuvných systémů strongbox do zásuvek v našich kuchyňských linkách a další zakázkové výroby.

Úchytky

Siro – náš primární dodavatel klasických madel a profilových úchytů. Sortiment dostupný on-line i ve fyzickém katalogu.

Tulip – náš další dodavatel úchytek a madel. Široký sortiment madel a věšáků.

In-duro – navázali jsme spolupráci nejen při výběru úchytek a madel, ale i pro další kuchyňskou výbavu. Například jsme díky In-duro rozšířili naši nabídku o vestavěné elektrozásuvky do pracovních desek.

Vnitřní výbava skříní

Vibo – v našich skříních a kuchyních používáme kvalitní vnitřní výbavu italské značky Vibo. Od praktických výsuvných systémů do kuchyní až po drátěné systémy a sklopné šatní tyče využitelné ve vestavěných skříních.

Kesseböhmer – Používáme do našich kuchyní i tuto značku vnitřní výbavy, která je považovaná za Rolls-royce mezi svými konkurenty. Top kvalita výsuvných a úložných systémů, drátěných programů a dalšího vnitřního i vnějšího vybavení pro Vaši kuchyňskou linku.

Dřezy a baterie

Franke – náš spolupracující dodavatel dřezů, baterií, odsavačů par a dalších komponentů pro kuchyňské linky. Široká nabídka nerezových, keramických, ale i granitových a tectonitových dřezů. Katalogy a vzorníky dostupné on-line i ve fyzické podobě. Pro naše klienty také domluvené akční slevy na sety vybraných dřezů a baterií.

Spotřebiče

Electrolux – dodavatel vestavěných a volně stojících spotřebičů. Dostupná kompletní nabídka on-line.

AEG – další spolupracující dodavatel kuchyňských spotřebičů. V sortimentu vestavěné i volně stojící spotřebiče.

Bosch – pro klienty s oblíbenou značkou Bosch nabízíme dodání i spotřebičů této značky.

Siemens – další z našich smluvených dodavatelů vestavných i volně stojících kuchyňských spotřebičů.

Zádové panely a obklady

RAKO – náš přední výrobce keramických obkladů k použití nejen za plynové varné desky a jako zádový obklad kuchyňských linek.

Luminex – náš spolupracující dodavatel interiérového osvětlení. V sortimentu nabízí jak klasická, tak i designová stropní svítidla, nástěnná, stolní a dalí osvětlení; včetně lustrů a světel vhodných do koupelen a exteriérů. Katalogy sortimentu máme k dispozici fyzicky i on-line.

Levny-elektromaterial – náš výhradní dodavatel LED osvětlení pro kuchyňské linky a zakázkovou výrobu.

Sapeli – nejznámější český dodavatel interiérových dveří na míru. Dostupné i standardní katalogové typy dveří a formátů. Dále potom skleněné příčky a dveře a velkoformátové obklady stěn.

BRENO koberce, pvc – náš dodavatel koberců a dalších podlahových krytin. Zejména využíváme pro objednávání pěkných a kvalitních, cenově dostupných kusových koberců belgické značky Osta.

Koupelnový nábytek

Siko koupelny – náš spolupracující dodavatel obkladů a koupelnového vybavení. Pro naše klienty máme u tohoto partnera nasmlouvané partnerské slevy na jejich sortiment ve výši 3-10%. Nabídka sortimentu dostupná on-line nebo ve fyzickém katalogu.

Výmalba, barvy

Dulux – dodavatel barevných interiérových i exteriérových nátěrů. Nabízí širokou škálu barev. Se vzorníkem barev Dulux pracuji při navrhování a realizaci interiérů.

SVK barvy – dodavatel interiérových barev a dalších nátěrových hmot. Kromě základního sortimentu nabízí i speciální nátěry (např. tabulové, magnetické, třpytivé, nátěry na dlaždičky apod.)

Dekorace

Ekomoss – rozsáhlá nabídka mechových obrazů a stěn. V nabídce mají jak katalogové produkty tak přijímají zakázky na míru.

Muzza.cz – e-shop s dovozovým nábytkem a bytovými doplňky.

Textil

Draimi – krejčovství a švadlenka. Kromě zakázkového módního šití náš přední dodavatel a zpracovatel bytového textilu do námi navrhovaných interiérů.

Umění

Elaine Lóre ART – úspěšná malířka obrazů z Červeného Hrádku u Plzně. Používá techniku abstraktní tvorby nejrůznějších více či méně konkrétních motivů. Její tvorbu můžete zhlédnout na www.elainelore.cz