Zpracování návrhů

Navrhování interiérů není jen o vizualizacích.

Konzultace jsou základní a klíčové úseky celého procesu navrhování interiérů. Ke každému projektu přistupuji osobně a velmi individuálně. Tam, kde nestačí jedna konzultační schůzka, věnuji svým klientům tolik času, kolik je potřeba pro zdárné vyřešení všech problematických partií zadaného interiéru. Výsledkem naší spolupráce nebývají pouze 3D vizualizace, ale také další části projektové dokumentace dle individuální potřeby.

Velmi důležité je pro mě také porozumění a pochopení přání, potřeb a požadavků mých klientů, protože mi záleží na celkovém výsledku. Je velmi důležité, abyste se ve svém budoucím prostoru cítili co nejlépe a aby spolupráce se mnou naplnila Vaše očekávání.

Kromě samotného zpracovávání návrhů interiérů se věnuji i dalším činnostem souvisejícím s interiérovým designem. Zejména vedu on-line program Očima interiérové designérky, ve kterém se každý měsíc dělím se svými klienty, potenciálními klienty, zájemci o interiérový design a širokou veřejností o své poznatky z teorie i praxe, nabízím vhled do reality své práce a nabízím další perspektivu při řešení Vašich interiérů.

 

Vaše interiérová designérka Šárka Vlčková

Více o zpracování návrhu pro

Kuchyně, nábytek na míru

Kuchyně, nábytek na míru

Více o zpracování návrhu pro

Bytové interiéry

Bytové interiéry

Více o zpracování návrhu pro

Komerční interiéry

Komerční interiéry

Inspirace z našich 3D návrhů

Zašlete nám poptávku

3