Reference

Děkujeme všem našim klientům za potěšující recenze a těšíme se na spolupráci s našimi dalšími zákazníky. 🙂               Marcel Gaier a Šárka Vlčková

Hlaváčová 1

T. Hlaváčová (Google)

“Firmu vřele doporučuji, jednání-komunikace super, na lidské úrovni. Obzvlášt v dnešní době zázrak. Záleží jim na spokojenosti zákazníka. Slečna designérka je velmi šikovná, milá, nápomocná při plánování, pan truhlář je také zručný a vstřícný. Kuchyně dopadla nad očekávání velmi dobře a za férovou cenu. Materiály vypadají solidně. Montáž proběhla dobře, všechno hezky sedí. Termíny dodrželi, překvapila nás celkově i rychlost. Mohu jen doporučit, jsme nadšení. Určitě si necháme vyrobit ještě alespoň vestavnou skříň. Děkujeme.”

T. Neuhofer (Google)

“napoprvé jsme si objednali větší komodu na míru, potom vestavěnou šatní skříň do ložnice a protože vše sedělo na milimetr a navíc platily domluvené termíny tak jme šli i do kuchyňské linky. děkujeme!Tomáš”

Neuhofer 2
Neumannová

J. Neumannová (Seznam)

“skvělá komunikace, rychlá dodávka. Mohu jen doporučit.”

P. Urbanová (E-mail a Facebook)

“Dobrý den Šárko,

mockrát děkuji za rychlé nacenění a zaslané návrhy…Musím říct, že jste mi byla velmi sympatická a s úžasem jsem koukala jak pracujete. A nakonec mi napíšete za dva dny, tak to je pro mě velký plus. 😊”

“Dneska dokončená 😍😍😍 Je to moje ledová kráska a jsem neskutečně šťastná, že jsem nedala na rady všech okolo, ať hlavně nedávám bílou a že bílý spotřebiče zaniknou atd atd 😅
Urbanová
Raszyk

T. Raszyk (E-mail)

“Zdravím Šári,

ještě jednou děkujem za dokončení všech prací, baráček hned vypadá mnohem fajnověji (:
Já si už i vše zabydlel a vybalil u sebe, tak vám posílám pro představu,
jak vypadá “naplněná loď” (: Dle mě se to povedlo famózně a vše sedí na milimetry (:”

J. Procházka (Google)

“S realizací naší kuchyně jsme byli velmi spokojeni. Výborná spolupráce se slečnou Vlčkovou, byla ochotná a trpělivá. Návrh byl přesně podle našich představ, proto jsme se rozhodli využít služeb slečny Vlčkové k návrhu šatny. Momentálně čekáme na finální doladění návrhu vestavěných skříní a následnou realizaci.

Studio Šárky Vlčkové můžeme rozhodně doporučit a už nyní se těšíme na další spolupráci.”

Procházka
viz 1

B. Medová (E-mail)

“Během tohoto víkendu jsem byla v Praze v kuchyňském studiu Blum, kde jsem využila jejich služby “kuchyně na zkoušku”, takže dispozice kuchyně je už takřka rozhodnuta. Až na pár detailů je téměř shodná s tím vašim návrhem – rozložení bylo v blumu pochváleno 😉 fotku posílám v příloze. :)”

T. Hakrová (Facebook)

“Děkuji moc! 😊 A jen zpětná vazba, už 3 lidé moc chválili vaši práci a kuchyně se moc líbí! 😊 Jste skvělí!

1
Rahm

V. Rahm (E-mail)

“Dobrý den, moc děkujeme za skříně!! Povedly se, jsou nádherné a všichni nám je závidí 🙂 A ještě jednou moc děkujeme za krásnou předsíň a stoleček. Manželka je moc nadšena a já také.”

plk. Ing. J. Dudková (E-mail)

“…Super práce, jste vynikající, moc děkuji za spolupráci.”

Dudková

Na více fotografií z našich realizací, z procesu tvoření, z dílny i na ukázky 3D návrhů se můžete podívat na našich facebookových stránkách.