Co děláme

Zakázková výroba

Kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek na míru

Pro každou zakázku zpracováváme viualizační náhledy a výkresy, které s našimi klienty konzultujeme až do výsledné podoby. Ve fázi návrhu řešíme s klienty jak estetickou stránku, volbu materiálů a dekorů, tak i konstrukční zpracování a praktickou funkčnost celého projektu.

Zpracování návrhu je u nás s ohledem na množství a kvalitu poskytnuté péče zpoplatněno. Základní forma spolupráce je však zdarma. (Viz náš ceník služeb)

Pracujeme s kvalitními materiály a komponenty.

Výrobě předchází přesné nacenění zakázky, o kterém klienta informujeme předem. Po odsouhlasení návrhu a cenové kalkulace si mezi sebou předáváme podklady k výrobě a pro Vás přichystáme instalační výkresy. Na dílnu se objedná veškerý materiál a potřebné komponenty. V průběhu výroby je kompletní zakázka nejen zpracována, ale i složena a důkladně kontrolována, abychom předešli komplikacím při montáži.

Pořádek a čistota na prvním místě.

Montáž zakázkového nábytku provádíme přímo u klientů. Dílčí kusy nábytku míváme připravené tak, aby montáž proběhla co nejrychleji a čistě. U zakázkové výroby se ovšem nevyhneme ani drobnějším úpravám, které pan truhlář provádí přímo na místě. V takovém případě však dbáme na čistotu a pořádek a z montáže neodjíždíme bez úklidu. Výroba i montáž je pod dohledem designéra, který dbá na to, aby konečný výsledek odpovídal Vašim představám.

Výsledek montáže si vždy fotografujeme. Nejenom, abychom se s ním mohli pochlubit, ale hlavně proto, abychom měli řádně zdokumentovaný stav zakázky při jejím předání do Vašich rukou.

Návrhy interiéru

Navrhování interiéru není jen o vizualizacích.

Konzultace jsou základní a klíčové úseky celého procesu navrhování interiérů. Ke každému projektu přistupuji velmi individuálně. Tam, kde nestačí jedna konzultační schůzka, věnuji svým klientům tolik času, kolik je potřeba pro zdárné vyřešení všech problematických partií zadaného interiéru.

Velmi důležité je pro mě také porozumění a pochopení přání, potřeb a požadavků mých klientů, protože mi záleží na tom, abyste se ve svém budoucím prostoru cítili co nejlépe a aby spolupráce se mnou naplnila Vaše očekávání.

Vizualizace, projektová dokumentace, kalkulace....

Výsledky našich osobních nebo on-line konzultací zpracovávám v kompletní projektové dokumentaci. Opět je zde podstatná individualita každé zakázky, standardně však v předaných podkladech obdržíte například barevná a modelová schémata projektu, soupis jednotlivých použitých prvků, průvodní texty a samozřejmě také zpracování nákladovosti celého projektu.

Zpracování návrhu interiéru je zpoplatněno vždy. Cena je určována individuálně dle rozsahu a složitosti projektu.

Poslední krok k Vašemu vysněnému domovu.

Realizaci mých návrhů zvládne každý. I když z časových důvodů bohužel neprovádím realizační dozor, snažím se nad ní udržet minimálně vzdálený dohled a být Vám na blízku alespoň co se týče následné komunikace. Součástí mé návrhové dokumentace bývají průvodní texty, které Vám realizaci projektů velmi usnadňují. Jednodušší činnosti tak bez problémů zvládnete svépomocí, popřípadě se šikovnými řemeslníky.

V rámci služby nabízím i tzv. závěrečný staging. Po realizaci jedu na místo činu výsledek zkontrolovat, pomohu Vám doladit poslední detaily a celý prostor Vám vyfotografuji, abyste se mohli svým novým interiérem pochlubit všem svým přátelům a známým. 🙂

Odborné poradenství

Know-how profesionála má cenu zlata.

Díky svým zkušenostem mohu mimo výše uvedené služby nabídnout svým klientům také odborné poradenství. Sama se neustále vzdělávám nejen v interiérovém designu, ale i v příbuzných oborech. Mou nejsilnější stránkou jsou prostory kuchyní, dále pak barevné poradenství, ergonomie a další dílčí oblasti interiérového designérství.

Pro budoucí designéry nabízím také základy malého podnikání, individuální kurzy a workshopy a zkušenosti z praxe.

OSOBNÍ SCHŮZKA            ON-LINE KOMUNIKACE          KORESPONDENCE

Když chcete mít jistotu, že si vyberete správně.

Pro ty klienty, kteří si nevěří na problematiku kombinování barev, materiálů nebo zkrátka jen chtějí mít při zařizování interiéru při sobě někoho, kdo dokáže přinést do jejich vlastního výběru nadhled, nabízím službu asistovaného nákupu.

Navštívím s Vámi show-roomy, obchody s nábytkem nebo doplňky. Pomohu s komunikací s dodavateli nebo řemeslníky. Naučím Vás nakupovat dekorace a barevně je sladit se zbytkem Vašeho interiéru…

Truhlářské a tesařské práce

Od stolku po dveře do celého domu.

Na naší truhlárně působí Marcel Gaier, truhlář s více než dvacetiletou praxí ve svém oboru. Nabízí kromě zakázkové výroby také další truhlářské práce. Řezání, hranění, broušení, práce s masivem, montáže nábytku ale i výrobu solitérů a interiérových doplňků nebo dveří do celého Vašeho domu. Kreativitě se meze nekladou a poptávku na cokoliv můžete zaslat nám nebo přímo panu Gaierovi.

Od terasy po střechu.

Na naší truhlárně působí Marcel Gaier, truhlář s více než dvacetiletou praxí ve svém oboru a vyučením v oboru tesařství. Nabízí kromě truhlářských prací také veškerou tesařinu. Od schodišť přes terasy, pergoly až po střešní trámy. Poptávku na cokoliv můžete zaslat nám nebo přímo panu Gaierovi.