Co děláme

Návrhy interiérů

Kuchyně, nábytek na míru

Kuchyně, nábytek na míru

Bytové interiéry

Bytové interiéry

Komerční interiéry

Komerční interiéry

Navrhování interiéru není jen o vizualizacích.

Konzultace jsou základní a klíčové úseky celého procesu navrhování interiérů. Ke každému projektu přistupuji velmi individuálně. Tam, kde nestačí jedna konzultační schůzka, věnuji svým klientům tolik času, kolik je potřeba pro zdárné vyřešení všech problematických partií zadaného interiéru. Výsledkem naší spolupráce nebývají pouze 3D vizualizace, ale také další části projektové dokumentace dle individuální potřeby.

Velmi důležité je pro mě také porozumění a pochopení přání, potřeb a požadavků mých klientů, protože mi záleží na tom, abyste se ve svém budoucím prostoru cítili co nejlépe a aby spolupráce se mnou naplnila Vaše očekávání.

Zakázková výroba

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Jiný nábytek na míru

Jiný nábytek na míru

Interiérové dveře a zárubně

Interiérové dveře a zárubně

Venkovní stavby

Venkovní stavby

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Dekorační masivy

Dekorační masivy

Schodiště

Schodiště

Stoly - z masivu i lamina

Stoly - z masivu i lamina

Výroba solitérů

Výroba solitérů

Obkladové panely

Obkladové panely

Poctivá česká výroba, vše vlastníma rukama.

Výroba a realizace jsou hlavní náplní naší truhlářské práce. V naší nabídce najdete téměř veškeré truhlářské výrobky, které jsme schopni vyrobit díky práci našeho mistra truhláře, který působí ve svém oboru již více než 20 let. Klademe důraz na detail, na preciznost a na spokojenost našich klientů. Při montážích používáme kvalitní nářadí a vždy po sobě uklízíme. V kombinaci s prací interiérové designérky od nás vždy získáte výsledek, který po předchozí komunikaci očekáváte.

Díky naší spolupráci s řadou externistů — spolupracujeme např. s dalšími řemeslníky a dodavateli jiných než dřevěných materiálů, jako jsou sklenáři, kováři atd. — jsme schopni zrealizovat i složitější a komplexnější projekty. Nebojíme se výzev a na hotové práci nám vždy velmi záleží.

Truhlářské práce

Řezání, hranění, vrtání...

Řezání, hranění, vrtání...

Montáže

Montáže

Suchá pokládka podlah

Suchá pokládka podlah

Dílenská příprava, montáže i rychlá pomoc u Vás doma.

Na naší truhlárně působí Marcel Gaier, truhlář s více než dvacetiletou praxí ve svém oboru. Nabízí kromě zakázkové výroby také další truhlářské práce pro širokou veřejnost. Řezání, hranění, broušení, opracování masivu, montáže nábytku, podřezání dveří, usazení pracovních desek apod. Nebráníme se ani suché podkládce podlah, dřevařské stavební přípravě atd. Kreativitě se meze nekladou a poptávku na cokoliv se nám nemusíte bát zaslat.

Nabízíme také řezání, hranění, kolíkování a další procesy pro ostatní truhláře a hobby truhláře, včetně prodeje potřebných materiálů a komponentů k výrobě vlastních produktů.

Kurzy a workshopy

Know-how profesionála má cenu zlata.

Díky našim zkušenostem můžeme mimo výše uvedené služby nabídnout svým klientům také odborné poradenství. Sama se neustále vzdělávám nejen v interiérovém designu, ale i v příbuzných oborech. Mou nejsilnější stránkou jsou prostory kuchyní, dále pak barevné poradenství, ergonomie a další dílčí oblasti interiérového designérství.

Pro budoucí designéry nabízím také základy malého podnikání, individuální kurzy a workshopy a zkušenosti z praxe.

OSOBNÍ SCHŮZKA            ON-LINE KOMUNIKACE          KORESPONDENCE