O nás

O našem způsobu práce

Jsme malý tým tvořený interiérovou designérkou a truhlářem s více než dvacetiletou praxí.

Z profesních zkušeností víme, že čas je jedna z nejcennějších komodit. Proto jsme se v roce 2020 spojili, abychom Vám dokázali nabídnout co možná nejkvalitnější komplexní služby. Pan truhlář se může mnohem intenzivněji věnovat výrobě a samotné realizaci našich zakázek, zatímco mou hlavní náplní práce je maximálně se věnovat Vám - našim klientům.

Jsme si vědomi toho, že Vaše přání, požadavky a potřeby jsou klíčové. Díky poměrnému rozložení sil, dle našich nejsilnějších stránek a lásky k daným etapám procesu, dokážeme naše zakázky realizovat v kratších intervalech a v kvalitě přinejmenším odpovídající jejich cenové hodnotě...

O zakladatelce Interiéry a kuchyně - Šárka Vlčková

O mně - Šárka Vlčková

Jmenuji se Šárka Vlčková. Jsem interiérová designérka, bytová poradkyně a majitelka Interiéry a kuchyně - Šárka Vlčková.

Jsem absolventkou Komplexního kurzu interiérového designu a Homestagingu v Ambience Akademii v Praze. V současné době úzce spolupracuji s truhláři při zakázkové výrobě v našem studiu Interiéry a kuchyně – Šárka Vlčková. Více než rok jsem aktivně pomáhala s návrhy a realizacemi v kuchyňských studiích na severozápadu Čech. Zároveň patřím mezi členy Online designérského klubu Jany Pěkné a jsem součástí sdružení architektů, designérů, výrobců a prodejců interiérového vybavení Czech Deco Team.

V létě 2020 jsem dokončila magisterské studium na právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, v oboru právo.

Neustále se sebevzdělávám a absolvuji další kurzy a školení v oborech interiérového designu a příbuzných, abych dále rozšířila nejen vlastní obzory, ale abych i Vám mohla předat ještě lepší a kvalitnější služby. Zároveň v současné době pořádám řadu vlastních kurzů a workshopů, kterých se můžete zúčastnit i Vy.

Setkat se se mnou osobně můžete po domluvě u nás, nebo ráda dojedu za Vámi. Samozřejmostí je také možný kontakt formou videohovorů a on-line individuálních setkání.

Ve své designérské činnosti se specializuji především na interiéry kuchyní, ale i na další rezidenční prostory. Mým cílem jsou harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, nápaditost, dostatek světla a vzdušnosti. Záleží mi nejen na estetické rovině celkového dojmu, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně a spokojeně, bezpečně a pohodlně.

Jsem přesvědčena, že každý z nás může bydlet v prostoru, ve kterém se cítí (nejen fyzicky, ale i duševně) skutečně „doma“. Věřím, že energie a náboj, kterým interiér čiší, není jen odrazem svých obyvatel, ale především by měl být pro ně samé nekonečným zdrojem pozitivní energie a štěstí.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené a počítačové 3D vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím, ale především se snažím se svými klienty řešit interiéry detailně, s maximálním zájmem a péčí o Vaše přání a potřeby. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si totiž vědoma, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

O zakladatelce Interiéry a kuchyně - Šárka Vlčková