Ceník služeb a popis spolupráce

1. Zpracování návrhu kuchyně, vestavěných skříní a dalšího nábytku na míru + nacenění realizace

Nabízíme komplexní zpracování návrhu kuchyně, vestavěných skříní a dalšího nábytku na míru, zaměření prostoru, zpracování instalačních výkresů i následnou realizaci – tj. výroba a montáž pod mým designérským dohledem. = maximální péče a zájem o Vás a Vaše potřeby při zpracování návrhu, ukázka několika možných dispozičních variant řešení, vyřešení všech detailů a barevného ladění, poctivá česká výroba v truhlárně pod mým osobním dohledem, jakož i následná montáž u Vás doma.

Zpracování návrhu a nacenění zakázky u nás na studiu/truhlárně =ZDARMA  (grafický 3D výstup do ruky 2 500,- Kč vč. DPH nebo zdarma v rámci kupní smlouvy)

Konzultace a zaměření prostoru u Vás, zpracování návrhu a nacenění zakázky = 2 500,- Kč vč. DPH +12,- Kč/km vč. DPH (grafický 3D výstup do ruky/e-mailu v ceně)

Zpracování návrhu a nacenění zakázky on-line formou = 2 500,- Kč vč. DPH (grafický 3D výstup e-mailem v ceně)

 

Doplňkové služby:

  • výkres instalačních rozvodů ke kuchyni = 1 000,- Kč vč. DPH
  • kótované výkresy zakázky = 1 000,- Kč vč. DPH
  • další úprava návrhu navíc = 500,- Kč vč. DPH
  • další konzultace návrhu navíc = 620,- Kč/h vč. DPH

 

V případě, že zvolíte některou placenou formu spolupráce s námi a následně se rozhodnete s námi finálně také realizovat, bude Vám částka za 3D grafický výstup odečtena z ceny zakázky. = zpracování návrhu včetně veškeré péče o Vás při realizaci ZDARMA.

Kuchyňské studio Chomutov
V této formě spolupráce je zahrnuto vše následující: (pro zobrazení obsahu rozklikněte)

– Úvodní osobní schůzka u nás na studiu, u Vás doma nebo on-line formou – 1,5 – 2 hodiny času jen pro Vás, kdy se snažím získat maximum informací o Vašich potřebách, přáních a požadavcích a zároveň Vám předám spoustu informací o možnostech Vaší nové kuchyně, včetně ukázky několika možných dispozičních řešení Vašeho prostoru. Samozřejmostí je ukázka vzorníků a katalogů, kreslení drobných náčrtku apod.

– Pokud se scházíme na budoucím místě realizace, zaměřuji si sama prostor pro další postup, pokud u nás na studiu nebo on-line formou, proberu s Vámi rozměrové uspořádání daného prostoru.

– Následně pro Vás zpracovávám možnosti dispozičního řešení pro Váš prostor. Je-li to možné, minimálně si ukážeme 2 varianty, abyste si sami dokázali vyhodnotit přednosti a nedostatky Vašeho prostoru. (Snažím se klientům ukázat vždy všechny možné varianty, které mě napadnou). Stává se, že klienti jsou “zaháčkovaní” v jedné variantě např. dle architektonického výkresu, čímž mnohem hezčí nebo praktičtější řešení zazdí dříve, než jej vidí. 

– Z navržených řešení vybíráte jednu variantu, která odpovídá Vašemu vkusu, která se Vám z objektivního pohledu líbí nejvíce a se kterou budeme dále pracovat.

– Po absolvování naší schůzky kuchyň nebo jiný typ nábytku překreslím do toho opravdu hezkého vizualizačního programu, kde už potom vidíme konkrétní detaily – přesné velikosti skříněk, barevné ladění apod. (V této fázi již řešíme veškeré detaily kuchyně, vestavěné skříně nebo jiné zakázkové výroby a jejich konkrétní finální podobu.)

– V další fázi procesu Vám zpracovaný 3D grafický výstup odprezentuji, můžeme provést finální změnu a získáte nacenění zakázky z naší truhlárny. Můžete si za poplatek vizualizaci odnést domů anebo pokračovat ve spolupráci s námi, či využít některou z doplňkových služeb, které nabízíme.

 

– Pokud následně souhlasíte s cenou kuchyně nebo jiného nábytku na míru, můžeme přistoupit k následujícím krokům realizace zakázky:

– Máme-li zpracovanou finální podobu Vaší nové kuchyně (nábytku na míru), po jejím schválení a přecenění sepíšeme kupní smlouvu s rozpisem položek a následuje z naší strany truhlářské zaměření daného prostoru, nakreslení instalačních výkresů pro přípravu rozvodů elektřiny, vody, odpadů, odtahu, popř. plynu; výroba pod mým přímým dohledem a montáž taktéž za mé minimálně jednodenní účasti. ( Dovolují-li mi to mé časové možnosti, snažím se být přítomna minimálně poslední den montáže, abych mohla kuchyň nebo jiný nábytek na míru osobně předat a zároveň byla obeznámena s reálným stavem kuchyně a dalšího nábytku.) 

2. Návrhy rezidenčních a komerčních interiérů, odborné poradenství atd.

Nabízíme komplexní zpracování návrhu komerčních i rezidenčních interiérů, zaměření prostoru, zpracování 3D vizualizací, simpleboardu, barevného schématu, přehled vybavení atd. = maximální péče a zájem o Vás a Vaše potřeby při zpracování návrhu, ukázka několika možných variant dispozičních řešení, vyřešení detailů a barevného ladění, event. poctivá česká výroba v truhlárně pod mým osobním dohledem, jakož i následná montáž u Vás doma.
Dále nabízíme poskytnutí odborného poradenství, konzultace, individuální školení, workshopy…

Částka za zpracování návrhu rezidenčních interiérů (cena za 1 obytnou zónu – místnost):

do 10m2 = 2 500,- Kč vč. DPH

do 15m2 = 4 000,- Kč vč. DPH

do 20m2 = 4 500,- Kč vč. DPH

do 25m2 = 6 000,- Kč vč. DPH

do 30m2 = 6 500,- Kč vč. DPH

do 35m2 = 8 000,- Kč vč. DPH

do 40m2 = 8 500,- Kč vč. DPH

do 45m2 = 10 000,- Kč vč. DPH

do 50m2 = 10 500,- Kč vč. DPH

nad 50m2 = individuálně

 

Částka za zpracování návrhu komerčních interiérů:

individuální na základě poptávky

 

Doprava v případě mého dojezdu za Vámi na nutnou konzultaci 12,- Kč/km vč. DPH.

Další úprava vizualizací mimo předem smluvený rozsah = 500,- Kč vč. DPH
Další vícepráce, konzultace, odborné poradenství, asistovaný nákup apod. = 620,- Kč vč. DPH za 1 h práce.

(Skupinové workshopy a školení ceněny individuálně.)

V ceně za zpracování návrhu interiéru není zahrnut dohled nad realizací ani realizace samotná!

3. Truhlářské a tesařské práce

Nabízíme veškeré truhlářské a tesařské práce, pokládku podlah, stavbu pergol, teras, výrobu schodišt. Nebráníme se práci s laminátovými deskami, masivem ale i s dalšími materiály. V naší truhlárně navíc provádíme řezy materiálů, hranění desek. Poptávat u nás můžete i drobnou výrobu a montáže (výrobu poliček, instalace pracovní desky ke kuchyňské lince, vyříznutí otvorů atd.)

Částka za řezy, hranění a opracování materiálů u nás na truhlárně:

1 řez = 50,- Kč vč. DPH

1m ohranění materiálu = 25,- Kč vč. DPH

broušení 1m2 =

 

Částka za truhlářské a tesařské výrobky:

individuální na základě poptávky

 

Doprava v případě našeho dojezdu za Vámi 12,- Kč/km vč. DPH.

Pokud máte dotazy, určitě se ptejte, event. si můžeme zatelefonovat. Reaguji co nejdříve je to možné 🙂 🙂

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Uvedené ceny jsou orientační, přesné cenové podmínky naší spolupráce řešíme individuálně na základě Vaší konkrétní poptávky po našich službách.

Poptejte individuální cenovou nabídku